OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Doczekałem się własnej telewizji z prawdziwego zdarzenia, z której jestem dumny

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Na dodatek jestem zaskoczony że projekt nadal się trzyma i ma już za sobą ponad 300 godzin nadawania  Rambo 

Kanał:
https://vk.com/tvpaczaj

Aaa


TV PaCZaJ na żywo - projekt który według mnie jest największym rozbudowanym projektem jaki powstał, do projektu specjalnie zostało zbudowane pomieszczenie, w którym zamontowano mini serwerownię, rutery, płyty główne, komplety dysków twardych metry kabli LAN oraz łącza rezerwowe i UPS. Serwerownia z której nadawana jest ta stacja:
https://flesztech.blogspot.com/2021/09/j...ownie.html

Zdalne sterowanie pomieszczeniem serwerowni:
https://flesztech.blogspot.com/2021/10/z...demcu.html   


.jpg   01.jpg (Rozmiar: 54.53 KB / Pobrań: 3)

   Za nami już ponad 300 godzin transmisji telewizyjnych w których mogliście obejrzeć naprawdę znakomite treści m.in. filmy dokumentalne:


- Święci i grzesznicy - przerażająca historia papiestwa
maraton serialu 6 odcinkowego. Dzieje papiestwa i papieży to pełna dramatycznych wydarzeń opowieść o dwóch tysiącach lat istnienia niezwykłej instytucji i ludziach, którzy ją tworzyli. To historia walki o szczytne idee religijne i bezpardonowych rozgrywek o władzę niegodnych następców świętego Piotra.

- Kursk - poruszająca historia legendarnej katastrofy rosyjskiej najnowocześniejszej łodzi podwodnej z 2000 roku i dramat pozostawionych na pastwę losu żołnierzy - Rosja ten wypadek trzymała w tajemnicy, akcja ratownicza której tak naprawdę nie było i ludzie, którzy umarli z braku tlenu, smutna i ponura historia i los człowieka (jako mięso armatnie) nic nie wartego dla rządu.

- GasLand - kraina gazem płynąca - film ciężko dostępny w internecie. Film Josha Foxa pokazuje jaka jest prawdziwa cena wydobycia gazu łupkowego i stawia pytanie, czy takim kosztem warto go w ogóle wydobywać, kosztem oczywiście ludzi i przyrody.

- Cuda natury Richarda Hammonda - Richard Hammond odkrywa przed widzami sekrety świata zwierząt i roślin. Pokazuje również w jaki sposób zainspirowały one naukowców do wynalazków. Większość wynalazków ma swoje pochodzenie głównie ze świata przyrody - to pokazuje nam jak wielkim projektem musi być cała planeta ziemia, która nie mogła powstać sama z siebie z niczego.

- Boso Przez Świat Tajlandia, Cejrowski będzie opowiadał o
buddyzmie - dość głośny i kontrowersyjny odcinek programu.

- CZŁOWIEK NAJLEPSZY KRÓLIK DOŚWIADCZALNY - opisujący kolejne spore nadużycia karteli farmaceutycznych Co roku na Zachodzie wydaje się ponad 150 miliardów euro na lekarstwa. Koncerny farmaceutyczne przenoszą produkcję do krajów, gdzie łatwiej przeprowadzić testy i nagiąć obowiązujące standardy.

- Dziewczyna, która pokonała śmierć (Dania 2012) - opisujący
jakie nadużycia są ze strony lekarzy, którzy chcieli specjalnie uśmiercić dziewczynę by dobrać się do jej narządów na przeszczepy, nie dawali jej żadnych szans a dziewczyna przeżyła i żyje normalnie! tylko dzięki wielkiemu oporowi jej rodziny, gdyby polegała jedynie na lekarzach dawno by leżała w grobie !!!

- Finanse Watykanu, Przepych, Bogactwo Obłuda - warto obejrzeć i przekonać się jak jest naprawdę

- Irak, kraj utracony [PREMIERA, Czy
świat oszalał]" - film opisujący ogromne malwersacje i przekręty ze strony USA

- Kanciarze z Wall Street 2010" - czyli o tym jak kryzysy wywołuje się CELOWO
Uznany dziennikarz Danny Schechter postanawia zbadać zależności
między kryzysem ekonomicznym z 2007 roku a Wall Street. W
wyniku półtorarocznego wnikliwego dochodzenia powstaje
szokująca analiza przyczyn impasu.Filmy i seriale:


- Slumdog milioner z ulicy - poruszający film. Jamal Malik, Hindus wychowany w slumsach Bombaju, bierze udział w programie Milionerzy. Zanim chłopak zdąży odpowiedzieć na ostatnie pytanie, aresztuje go policja. Policjanci nie wierzą, że może on mieć tak ogromną wiedzę. Torturują go i przesłuchują, podejrzewając oszustwo. W zeznaniach Jamal opowiada o swoim życiu w dzielnicach nędzy, o związkach ze światem przestępczym i swej miłości, co zostaje przedstawione w formie retrospekcji.

- Uciekinier - amerykański film dystopijny z 1987 roku na podstawie powieści Stephena Kinga. Od roku 2017, USA blokuje wszelkie formy wolności osobistej i staje się de facto dyktaturą. Los Angeles, rok 2019. Policjant Ben Richards (Arnold Schwarzenegger) odmawia wykonania rozkazu strzelania do głodujących, protestujących ludzi. W rezultacie zostaje skazany na więzienie. Gdy odsiaduje wyrok, popularność zdobywa program Uciekinier. Zasady są proste: ludzie są ścigani przez zawodowych morderców. Twórca programu Damon Killian (Richard Dawson) proponuje, żeby do programu trafił Richards.
Warto obejrzeć ten film bo jest jednym z filmów fantastycznych (futurystyczny) prawie doskonale przewidujących obecną chorą rzeczywistość a warto wspomnieć że to film z roku 1987 !No i oczywiście mnóstwo muzyki najróżniejszych gatunków, w tym także polskie złote przeboje, rock, dance, trance, pop.

Myślę że nie znajdzie się lepsza niekomercyjna telewizja oferująca tyle dla widzów a to jeszcze nie koniec!  

  92Wszystkie dotychczasowe retransmisje:
https://vk.com/video/playlist/576241070_2
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości