OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Opis kolizji, który rozbawi cię do łez

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 1.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cytat:Jeden z użytkowników Facebooka opublikował na swoim profilu zdjęcie oświadczenia sprawcy kolizji, które bardzo szybko stało się hitem internetu. Co w tym takiego zabawnego? Humorystyczny i niezwykle precyzyjny szkic sytuacyjny zdarzenia. 

W opisie kolizji czytamy: "Stojąc na czerwonym świetle, na delikatnym wzniesieniu, przy dojeździe z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Morskiej , zagapiłem się, puściłem pedał hamulca. Auto się stoczyło i delikatnie uderzyło w poprzedzający pojazd".

W oświadczeniu, pod opisem sytuacji, ubezpieczyciel prosi sprawcę o możliwie dokładne odtworzenie kolizji i umiejscowienie pojazdów. Autor zamieszania wziął sobie prośbę do serca i stworzył świetną retrospekcję. Sprawca nie zapomniał nanieść na szkic życzliwego dialogu uczestników stłuczki.

źródło:
http://moto.trojmiasto.pl/Opis-kolizji-d...10615.html

Komentarze pod artykułem  Lenny Face

Cytat:* Musiała być mocna stłuczka, bo po zdarzeniu jedno okno przemieściło się do Leona Smile

* Warte niż tysiąc słów

* Można z humorem i bez spiny? Można. Brawo. A gimbusy w komentarzach silą się na dowcip, jak zwykle.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Opis kolizji, który rozbawi cię do łez - przez Seba - 03-18-2017, 08:12 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości