OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Oficjalna aplikacja ELEKTRODYNKA do pobrania na smartfony ze sklepu Google Play

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
JUŻ JEST OFICJALNA APLIKACJA ELEKTRODYNKA W SKLEPIE GOOGLE PLAY
https://play.google.com/store/apps/detai...ktrodynkaa
Czerwiec 2021 - ta data przechodzi do historii. Najpierw zaskoczyliśmy was wykupieniem super hostingu 100 giga i bez limitów na nasze forum dyskusyjne i stronę główną. Na domenie elektrodynka zaczynaliśmy historię naszej społeczności około 5 lat temu https://elektrodynka.pl (forum ma wszystkie wpisy, zdjęcia oraz konta użytkowników od samego początku jego powstania) więc zapraszamy tam, pisać może każdy nawet anonimowo bez zakładania konta. A to jeszcze nie wszystko. Właśnie pojawiła się nasza OFICJALNA aplikacja ELEKTRODYNKA na smartfony, dostępna w sklepie Google Play. Wszystko za sprawą naszego nowego programisty w szeregach elektrodynki czyli Adama 'Dellka", który przygotował tę aplikację i będzie prowadził jej kolejne wydania oraz aktualizacje, (już w przygotowaniu są kolejne wersje jeszcze lepsze i ciekawsze) oraz wydawcy "Krzysio Systems" który opublikował ją na koncie dewelopera google play. Pobierajcie aplikację oraz ją testujcie i oceniajcie, czekamy na wasze wszelkie opinie, także negatywne, a także życzenia jak mają wyglądać kolejne jej wersje, wszystko zależy od was, zbudujmy naprawdę super społeczność, której nie ma nikt inny i bądźmy prawdziwą alternatywą elektrody. ?
Wszelkie uwagi odnośnie naszej aplikacji możecie składać na naszym forum w dziale "Propozycje, zmiany, zgłaszanie błędów": https://elektrodynka.pl/forum-133.html
   
Odpowiedz
#2
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości