OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Aktualizacje Windows 10 WIMBoot

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 2.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy update,y win 10 nie zmienią wimboot w zwykłego windowsa 10 czy coś?

Wysłane z mojego LG-H420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(09-19-2016, 08:34 PM)Sfgpkpk napisał(a): Czy update,y win 10 nie zmienią wimboot w zwykłego windowsa 10 czy coś?

Te małe aktualizacje (poprawki czy bazy antywirusów) nie, te duże czyli wymiana całego systemu windows 10 TAK!

(09-19-2016, 08:34 PM)Sfgpkpk napisał(a): Wysłane z mojego LG-H420 przy użyciu Tapatalka

ps. widzę że tapatalk działa idealnie, cieszę się  Big Grin
Odpowiedz
A te update typu anniwersary czy redstone to co?

Odpowiedz
(09-19-2016, 08:48 PM)Sfgpkpk napisał(a): A te update typu anniwersary czy redstone to co?

To są właśnie te duże aktualizacje, ale to zaobserwujesz od razu bo komputer czy tablet wejdzie w specjalny tryb aktualizacji będzie to trwało o wiele dłużej, czasem będzie ponowne uruchamianie i znowu dalsze odliczanie procentów aktualizacji i te sprawy i na pewno z internetu będzie ciągnął wpierw 2,5 giga danych! Czyli nowy cały system z microsoftu!

Więc tablet na pewno będzie narzekał że brakuje mu miejsca. Po prostu nie sposób przeoczyć tych dużych aktualizacji.

Twórcy z microsoftu postanowili że Windows 10 to ostateczna nazwa że nie będzie już windowsów: 11, 12, 13.
Tylko teraz będzie Windows 10 a obok liczba kompilacji lub nazwa dodatkowa (coś jak w androidzie) i to są te nazwy właśnie:

- Threshold 2 (kompilacja 1511, build 10586)
- Anniwersary 
- Redstone 1 (kompilacja 1607)

To tak jakby nowe systemy, tyle tylko że wszystkie wyglądają jak pierwotny windows 10

A w przyszłym roku Redstone 2 - i tam będą już znaczące zmiany, może doczekamy się smartfonów z pełnym windowsem 10  Big Grin    Marzę o tym  Wink
Odpowiedz
Czyli te duze jakby wymieniają system na nowszy? Jak tak to mam nadzieje ze zmiesci sie na larku

Odpowiedz
(09-19-2016, 09:03 PM)Sfgpkpk napisał(a): Czyli te duze jakby wymieniają system na nowszy? Jak tak to mam nadzieje ze zmiesci sie na larku

Dokładnie tak.
Na pewno będą problemy na larku, tak jak przy wymianie z windowsa 8.1 na windows 10  [Obrazek: rolleyes.png] 
Na razie lark nie dostał jeszcze najnowszej wersji 1607 zobaczymy co się stanie jak będzie już dostępna.   Big Grin
Odpowiedz
! O nie,a znasz jakis dobry tablet z windows za max 300zl? Z takim procesorem dobrym i by pamieci w miare duzo mial

Odpowiedz
(09-19-2016, 09:09 PM)Sfgpkpk napisał(a):  dobry tablet z windows za max 300zl?

Ostatnio był filmik o tabletach, ale w komentarzach wytknęli mi pomyłkę, bo akurat znalazłem tablet z 2 GB ram i 32 GB na dysku, ale procesorem z 2012 roku   Blush także do 300 zł na tę chwilę to tylko tablety z Intel Atom Z3735, 1GB RAM i 16GB na dysku eMMC  Dodgy

Odpowiedz
Uj a myslisz ze ten lark poradzi sobie przez nastepne lata?

Odpowiedz
(09-19-2016, 09:14 PM)Sfgpkpk napisał(a): Uj a myslisz ze ten lark poradzi sobie przez nastepne lata?

Myślę że jeszcze ze 2 lata będzie wydajny potem np. na youtube mogą wprowadzić nowe kodeki wideo jakieś h.267 może i po wspomaganiu wideo w tablecie. Wtedy będzie coraz gorzej

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości