OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Zapnij pasy ... [offtopic: youtube to szajs]

Ocena wątku:
  • 33 głosów - średnia: 2.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zoomer, ktoś go nie zna? Tego ruska szprechającego po polsku ?  Lenny Face
Zaczął sprzedawać koszulki, ale doszedłem do wniosku że na pasażera nie pasują  Aaa
A jednak się pomyliłem  Blush

Odpowiedz
Bajer! Ludzie są pomysłowi.
Odpowiedz
Tego Ruska wypromował niejaki Kickster, gdyby nie on rusek Zoomer byłby nikim  Lenny Face
Tak się toczy ten świat, wszystko dzięki znajomościom załatwiasz, nawet kariery a teraz jak już jest na ugruntowanej pozycji trzepie kasiorę na Ładę i zgrywa jaki on to biedny i shejtowany, a pelikany to łykają i mu fundują, stream gdzie się chwalił że zarobił ponad 10 tysiaków złotych już usunął ten stream   Icon_lol
Koleś korzysta z cudzych filmów i trzepie kasiorę na tym - jaka tu pomysłowość?, chociaż kilka filmów mu pobllokowali  Icon_lol
Youtube to dziś szajs i hajs, byle gówno możesz pokazać i masz kasiorę kompletnie za nic, sam nie wiem gdzie ja żyję. Nic dziwnego że sporo twórców przestało już produkować swoje filmiki bo byli po prostu niszowi - nikt już nie chce oglądać filmów w których pokazuje się coś bardziej inteligentnego niż cycki i dupy.

Niezły jest też Michał Nowotyński:
http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemy...o,9490403/
autor kanału "Polskie Drogi" koleś tylko łazi od usera do usera po jutubie i żebrze o filmy za darmochę a sam niezłą kasiorę trzepie z wyświetleń. Tak się dzisiaj robi hajs na naiwniakach, gdyby się taki gościu do mnie zgłosił, zażądałbym za wykorzystanie mojego filmu z jakimś wypadkiem przynajmniej kilka stów a jak nie to robię znak wodny i zgłaszam wszelkie kopie mojego filmu za prawa autorskie ale ludzie po prostu są głupi i się nie szanują  Big Grin

Ludzie otwórzcie oczy
Odpowiedz
(11-02-2016, 09:54 PM)Gość napisał(a): Youtube to dziś szajs i hajs, byle gówno możesz pokazać i masz kasiorę kompletnie za nic, sam nie wiem gdzie ja żyję. Nic dziwnego że sporo twórców przestało już produkować swoje filmiki bo byli po prostu niszowi

No cóż takie mamy czasy  Lenny Face
A ty spójrz na mnie ja się nie zrażam, np mój najgłupszy film jaki zrobiłem, najmniej pracy włożyłem, i niedługo stuknie mu magiczna liczba 100 tysięcy wyświetleń i mimo tego że rozwiązanie, które tam pokazałem od dawna już nie działa, filmik dalej jest najpopularniejszym, który ma niezłą oglądalność

.jpg   a.jpg (Rozmiar: 11.78 KB / Pobrań: 63)

a według mnie oglądalność powinny mieć takie filmiki gdzie jest jakaś ważna wartościowa wiedza, np:

.jpg   c.jpg (Rozmiar: 9.82 KB / Pobrań: 68)

albo głupie ale jak skuteczne rozwiązania:

.jpg   b.jpg (Rozmiar: 9.91 KB / Pobrań: 68)

ale fakt coraz więcej twórców idzie na łatwiznę, np. autor kanału "forumwiedzy.pl", kiedyś miał super filmy, poradniki nawet godzinne np. jak coś zrobić w samochodzie - bardzo przydatne, ale teraz wszyscy mu w komentarzach wytykają że poszedł obecnie na ilość a nie jakość i tworzy teraz nawet takie filmiki:

.jpg   d.jpg (Rozmiar: 16.84 KB / Pobrań: 73)

ktoś nazwałby to po prostu spamem albo trzepaniem kasiory (logiczne więcej filmów to więcej kasy) ale Bogdan (autor kanału) jest inteligenty bo robi on w tej chwili coś takiego: że zapełnia wyszukiwarkę youtube wszelakimi możliwymi hasłami, że każdy jak coś wpisze to na pewno wyskoczy mu jego któryś filmik nieważne jakiej jakości, ważne żeby wyskoczył - niestety dziś twórcy stają przed takim zadaniem, albo popularność i hajs w materiałach o jakości "discopolowej" albo konkretne materiały które długo i rzetelnie się przygotowuje lecz niewiele z nich mają.

Ja również zauważam że im bardziej się staram przy tworzeniu materiałów tym oglądalność spada, a raz na jakiś czas wrzucę jakiś byle jaki film i potrafi wystrzelić niesamowicie - większość twórców to też zauważa i wysnuwa logiczne wnioski: po co się wysilać?! Tak samo robi tradycyjna telewizja, kiedyś ogromne przedsięwzięcia telewizyjne, big brothery, ogromne newsowe studia TV i inne ogromne wydatki na produkcję a dziś? paradokumenty za przysłowiowy grosz i powtórki powtórek - i na tym żyje współczesny biznes TV.   Aaa

Ale fakt to samo ogarnia nasze youtube i też widziałem już pożegnania niektórych osób, które kręciły jakieś sensowne filmiki w proteście że nie chcą już uczestniczyć na tym portalu wideo, który zmienił się nie do poznania.  Zaskoczony
Odpowiedz
Głupota i jeszcze raz głupota nas zalewa, popatrz na tego gościa, ma podobne filmiki do ciebie i nawet twarz pokazał a wyświetleń tyle co na lekarstwo i to paru miesiącach ma odsłon po kilkanaście, kilkadziesiąt:
https://www.youtube.com/channel/UCs4X6-x...yJA/videos
takich kanałów jest mnóstwo a nawet nie wiemy o ich istnieniu  Sad
Odpowiedz
(11-02-2016, 11:03 PM)Gość napisał(a): Głupota i jeszcze raz głupota nas zalewa

Zgadza się niestety  Confused

Spójrzcie sobie na to:

http://android.com.pl/artykuly/76309-fil...przerobka/

Cytat:[Film] Przeróbka zwykłej ładowarki w bezprzewodową w kilka chwil? Poradnik obejrzany miliony razy to największa głupota

...
W Sieci można znaleźć od groma poradników przeróżnej treści, więc nie trudno o takie, które powiedzą Ci jak oszczędzać akumulator, jak robić dobre zdjęcia czy też… jak przerobić zwykłą, kablową ładowarkę w bezprzewodową. Taki właśnie film zdobywa od kilku dni popularność w Internecie – głównie na Facebooku.

Autor wstawia sobie filmik, tylko i wyłącznie by zbierać hajs, niby poradnik a jednak żadna tam informacja zamieszczona nie jest prawdziwa, mimo to najważniejsze są wyświetlenia, których jest ponad 1 milion

Autor na filmie pewnie zarobił dobre setki dolarów (może i tysiące) o ile pochodzi z USA i zarabia według tamtejszej waluty od googla, drugie tyle zarobił youtube (pół na pół) więc wszystkim jest na rękę pokazywanie nawet najgłupszych (fake'owych) treści. Ważne że są widzowie.  Lenny Face

I jak tu poważnie traktować youtube?  PROSZE.JPG

Za niedługo może być jeszcze gorzej i wszystko się tak zleje że nie wiadomo będzie co jest prawdą a co fake'iem  Aaa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości