OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Normalnie odlot... [czyli elektroda.pl i inne nieprzyjazne fora]

Ocena wątku:
  • 40 głosów - średnia: 2.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
http://elektrodynka.tk/images/elektroda.jpg

[Obrazek: elektroda.jpg]

Normalnie padłem!
Normalnie... jakie to prawdziwe!
Odpowiedz
(11-02-2016, 03:43 AM)KarolMaly napisał(a): jakie to prawdziwe!

Tutaj w tym miejscu jest, panie  Lenny Face

Odpowiedz
Na innym PC mam fajną focie. Zaraz wrzucę.

A proszę, dodaj do kolekcji:
[Obrazek: mieszny.png]

Świeżynka z wczoraj. Zapytałem o pedał gazu (elektryczny) w Mondeo MK3 bo mi coś się przycina i nie wiem o co kaman z nim a odpowiedź jak wyżej + kosz.

W instrukcji obsługi naprawę elektryki pedału gazu znajdziesz ale forum idiotów moderatorów już się kończy. Nic dziwnego że Gulson najpierw opitolił forum grupie Oponeo a tamci oddali prosto w łapska jankesów. Nic już Polskiego w tym kraju zaraz nie będzie ale w przypadku chorej elektrody i maksymalnie chorych przez rangę modów to dobrze.
Brexit userów mają równy o to nie takich którzy siedzieli tam kilka dni. Ludzie po 5,10,15 latach odchodzą kasując konta a jak wiadomo, konta przywrócić się już nie da.
Ja wylazłem stamtąd po 15-latach i to tak zaszczuty że długggoooo odzyskiwałem prawo głosu ... (w necie)
Odpowiedz
(11-05-2016, 01:09 AM)KarolMaly napisał(a): Zapytałem o pedał gazu
...kosz
... forum idiotów moderatorów już się kończy

To ty tam piszesz? Aaa  Paanie kochany ja elektrodę znam od 10 lub więcej lat ale NIGDY się tam nie rejestrowałem, i choćbym miał z głodu zdychać nie pójdę do nich nigdy po pomoc i choćbym wiedzę miał lepszą od nich nie pójdę do nich, wolę założyć własne forum "anty-elektrodę" - bo oni nie zasługują na nic ... ani na userów ani na mądrzejszych od siebie, za to jak traktują ludzi niech spadają.   Lenny Face
Odpowiedz
Kiedyś napisałem tam temat z problemem, bodajże skończyło się na tym że '' zasilacz czarna lista'' i nie pomogli
Odpowiedz
U nich na czarnej liście to mają nicki swoich userów.
Od czasu do czasu tam piszę ale zawsze do 5-tego ostrzeżenia czyli średnio od 2 do 4 tyg. udaje mi się utrzymać nowe nicki.
Później "banan" i zaczyna się od nowa przygoda z moderatorami z ZOO.
Odpowiedz
A widział pan taki numer, podam tylko 1 z wielu przykładów ale tak wygląda to głupkowate forum:

szukasz pan sobie normalnie hasła w google:
 samsung sgh - m300 simlock - wiadomo monopolista elektroda wyskakuje od razu
i co pan widzisz? od razu drwiny z ludzi, 

"bo ty nie potrafisz, bo iĆ lepiej do specjalisty zapłać" - i tego typu głupkowate odzywki ludzi przepełnionych pychą 

zobacz pan jaki jest ostatni post w tym temacie:

Cytat:A może by tak wpisać http://poszukaj.elektroda.pl/search.php hasło samsung m300 czy nie lepiej ?

i co ? i jebut temat zamknięty a co w wyszukiwarce?
proszę:
http://poszukaj.elektroda.pl/szukaj,Sams...-m300.html#

parę tematów niezwiązanych z tym modelem oraz ...tylko ten sam zamknięty temat - błędne koło macieja panie Zaskoczony 

kurNa drwiny z ludzi po prostu, zamiast pomóc drwić sobie tylko w żywe oczy - i tak od 10 lat za każdym razem jak korzystałem z tego forum (dodaje jeszcze raz tylko biernie - przeglądając je) i powiem szczerze nigdy mi to forumw niczym nie pomogło, bo za każdym razem taka sama sytuacja  Aaa

To mnie jako czytelnika wkur.... takie coś a jak się mają czuć ludzie tam zarejestrowani?  Rolleyes

Normalnie ludzie nieżyciowi jak typowe urzędasy w ZUSie, takich tylko   Rambo

Taka sama sytuacja na forum mybbboard - paCzaj pan no tylko tam, jest tam zasada jedno pytanie jedna odpowiedź, zadasz coś więcej, dostajesz po mordzie, podziękujesz skłonisz się - odwalą ci "nie pisz zbędnych postów"

I jak żyć panie Karolu jak żyć? Z takimi porąbanymi ludźmi?  Lenny Face

Mam nadzieję że takie fora jak to nasze (anty-elektroda) odmienią sytuację dla ludzi poszukujących pomocy w internecie, dość tego traktowania ludzi jak stado baranów.  1CRAZY.GIF

Admini powinni mieć do siebie dystans i mieć poczucie humoru, jak ktoś chce naprawdę pomóc a nie tylko szpanować wiedzą to niech pomaga w rzeczywistości,
a forum powinno być przyjazne dla każdego a nie taki białoruski beton jak był do tej pory w internecie.  Ani_mrumru
Odpowiedz
Dokładnie, ja jestem zdania że forum jest dla ludzi a nie odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpowiedz
(11-05-2016, 01:09 AM)KarolMaly napisał(a): A proszę, dodaj do kolekcji
A to zdjęcie coś mi przypomina:  Mysli

.png   debil.png (Rozmiar: 34.81 KB / Pobrań: 119)

Chyba to: 

Lenny Face

.jpg   Cdg2IikWIAAmG6s.jpg (Rozmiar: 26.42 KB / Pobrań: 124)
Odpowiedz
Problemmo leży całkiem gdzie indziej. Problemem jest wiek i doświadczenie, zwłaszcza na elektrodzie. Tam już dawno przyjęto zasadę że za darmochę się nie pomaga. Popatrz na moderatorów działów MECHANIKA SAMOCHODOWA i ELEKTRONIKA. Praktycznie każdy z modów to właściciel jakiegoś interesu na boku a elka służy dzięki PW do nabijania kasy tyle że ani OPONEO ani słynny były szefo Kamil nigdy nie chcieli nic głośno na ten temat usłyszeć. Na elce już nie raz był temat na ten temat, nawet w Hydeparku i ludziom mordy zamykali.
Swojego czasu udzielałem się przez wiele wiele lat w działach TVSAT. Uważam siebie samego za eksperta ponieważ na co dzień współpracuję np. z takimi jak Pan Andrzejek z Wisatu czy jego bratem z Instalsatu. Znam chłopaków i szefostwo Diomaru, znam chłopaków ze wszystkich oddziałów Eltroxu a w Dipolu bywam kilka razy w tygodniu. Pomimo tego że siedzę w TVSAT od 1989r to na elce byłem śmieciem a banda chorych umysłowo modnisiów wiecznie banowała mi konta a Gulson miał to w d...
Nareszcie przyszła i pora na elektrodę. Już cały że internet wie że to chore miejsce i bardzo dobrze. Pora by zaczęły powstawać miejsca konkurencyjne w których nie kantuje się ludzi i nie stoi z biczem w łapie nad forumowiczami którzy na czymś się nie znają.
Ja przegrałem swoją uczciwością i walką z tzw. lokowaniem produktu! Na elektrodzie jedynym słusznym "kablem" antenowym jest Triset 113.
Jedyną słuszną i dobrą anteną satelitarną jest Triax i Televes.
Jedynym słusznym konwerterem jest Inverto i jeśli posiadasz miernik do regulacji anten tańszy jak 3000zł jesteś nikim.
Ja od 2 lat posiadam miernik Trimax TM8500HD. Kupiłem go za 350zł w sklepie. Ustawiłem nim ponad 400 anten na różne satelity. Nigdy nie miałem reklamacji. Nigdy nikomu nie znikał sygnał podczas złej pogody a instalowałem anteny nie tylko dla prywaciarzy! Często obstawiałem spółdzielnie mieszkaniowe i osiedlowe zbiorcze. Zero reklamacji.
Zresztą, w czasie kilkunastoletniej przygody z TVSAT reklamacji miałem tylko 2 za co mi wstyd.
Na elektrodzie zawsze uznawałem za priorytet: tanio i dobrze. Nasze Polskie anteny CORAB to anteny bardzo dobrej jakości. Kosztują znacznie mniej jak Portugalski szmelc Famaval, Traixy i inne gady zwłaszcza Televes którego na elce promują ile wlezie. Nei wiesz co kupić - kup Televesa a jak Ci jakiś mądry monter wmawia na forum rzeź głupi to się nie martw, jeszcze 4 takie wpisy i delikwenta zbanujemy! Ja tak nie potrafię. Za uczciwość i chęć naprawdę darmowej pomocy z elektrody wylatuje się w pierwszej kolejności.
Już nie raz doświadczyłem tego że jak zacząłem głośno wypowiadać się na temat mechaniki samochodowej to nigdy nie przekroczyłem 18 poziomu elektrody (jakieś 250 postów + 1000 odpowiedzi). Ban i już. Było to już kilka razy coś takiego. Najpierw ostrzeżenie a później maile na PW od ludzi którym pomogłem że jednak dobrze radziłem i udało się coś naprawić. Elka to chore miejsce i Seba, nie bój się konkurować z tym cyrkiem. Rozszerz forum o kolejną tematykę - dobrze Ci radzę (już miesiąc ??)

Kolejne problemmo na elce to modnisie. Ty i ja to ludzie innej daty. Nie mamy szans wygrać w tzw. "mordobiciu forumowym" z moderatorkiem który dopiero technikum łyka i dostał na forum gniazdko z rangą. Przecież takowy to po nocach kołdrę podlewa z radości! W szkole go w mordę leją, kopią za pedalstwo bo pewnie w rurkach łazi i odbija sobie po nocach bananami na forum i pokazuje co to nie on. Najgorszy jest moderator psychol, który nie potrafi uszanować swojego stołka i przede wszystkim ludzi. Mam władzę = mogę i uj mi zrobisz. To motyw dzienny nowej elektrody. Na każdym kroku zamyka się ludziom usta by poczuć choć by odrobinę władzy. Tak to jest Sebciu. W życiu codzienny jest śmieciem a odbija sobie w necie i tyle.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości