OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Windows 8.1 nie wykrywa karty graficznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ocena wątku:
  • 46 głosów - średnia: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam. Zainstalowałem windows 8.1 i sterowniki. najtrudniej było wgrać sterownik do karty graficznej. przez niego musiałem resetować komputer, aż w końcu zadziałał i wszystko było normalne. po tygodniu kiedy grałem w csa i mi się wyłączył i nie chciał się włączyć. kiedy odinstalowałem sterownik i wgrałem go na nowo znowu wszystko działało ale po 20 minutach znowu gra się wyłączyła i znowu instalowałem sterownik i tak dalej się wyłączało. Pro$ze o qomoc

Moja karta graficzna: ZINTEGROWANA INTEL GMA 3100 384MB ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpowiedz
(12-28-2016, 05:17 PM)xD napisał(a): kiedy grałem w csa i mi się wyłączył i nie chciał się włączyć. kiedy odinstalowałem sterownik i wgrałem go na nowo znowu wszystko działało ale po 20 minutach znowu gra się wyłączyła i znowu instalowałem sterownik i tak dalej się wyłączało.
...
ZINTEGROWANA INTEL GMA 3100 384MB ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co opisujesz wygląda mi na resetowanie się karty graficznej w momencie gdy się przegrzewa  Icon_rolleyes  wtedy karta/GPU się ratuje i wyłącza sterownik grafiki, mnie to nie dziwi, skoro to GPU z 2007 roku, ale nie potrzeba instalować sterownika od nowa, wystarczy wyłączyć i włączyć komputer - próbowałeś  w ogóle tak? Próbowałeś też aktualizować sterownik do najnowszego automatycznie poprzez Windows Update? Czy może używasz jakichś niestandardowych driverów?  Mysli
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości