OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Dysk twardy 2,5 cala - otwieramy mu czachę

Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dysk z laptopa z awarią (po silnym uderzeniu dysk nie wstaje, tzn wstaje ale zaraz się zatrzymuje, zresztą na filmiku widać)

Otwieramy i sprawdzamy co ma w środku  Big Grin

ps.
Uważajcie na ten srebrny dysk, jest wykonany z mieszanki ceramiczno-szklanej, nie zginajcie go bo się rozdupcy w drobny mak jak szyba, nie pytajcie się mnie skąd to wiem  Lenny Face

Musiałem jakoś zniszczyć dane no nie? Zaskoczony
Odpowiedz
(02-08-2017, 11:50 AM)Seba napisał(a): Uważajcie na ten srebrny dysk, jest wykonany z mieszanki ceramiczno-szklanej, nie zginajcie go bo się rozdupcy w drobny mak jak szyba, nie pytajcie się mnie skąd to wiem

Nie mów gościu że o tym nie wiedziałeś? To taki z ciebie informatyk jak z koziej dupy trąba słonia  Lenny Face
Odpowiedz
(02-08-2017, 05:44 PM)Gość napisał(a): Nie mów gościu że o tym nie wiedziałeś? 

A skąd mogłem wiedzieć, boleśnie się o tym dowiedziałem  Zaskoczony

(02-08-2017, 05:44 PM)Gość napisał(a): To taki z ciebie informatyk jak z koziej dupy trąba słonia

Wiem, dlatego założyłem to forum i tu świruję bo ze studiów informatycznych dawno mnie wyrąbali Lenny Face
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości