OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Opis kolizji, który rozbawi cię do łez

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 1.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Cytat:Jeden z użytkowników Facebooka opublikował na swoim profilu zdjęcie oświadczenia sprawcy kolizji, które bardzo szybko stało się hitem internetu. Co w tym takiego zabawnego? Humorystyczny i niezwykle precyzyjny szkic sytuacyjny zdarzenia. 

W opisie kolizji czytamy: "Stojąc na czerwonym świetle, na delikatnym wzniesieniu, przy dojeździe z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Morskiej , zagapiłem się, puściłem pedał hamulca. Auto się stoczyło i delikatnie uderzyło w poprzedzający pojazd".

W oświadczeniu, pod opisem sytuacji, ubezpieczyciel prosi sprawcę o możliwie dokładne odtworzenie kolizji i umiejscowienie pojazdów. Autor zamieszania wziął sobie prośbę do serca i stworzył świetną retrospekcję. Sprawca nie zapomniał nanieść na szkic życzliwego dialogu uczestników stłuczki.

źródło:
http://moto.trojmiasto.pl/Opis-kolizji-d...10615.html   
Komentarze pod artykułem  Lenny FaceCytat:* Musiała być mocna stłuczka, bo po zdarzeniu jedno okno przemieściło się do Leona Smile

* Warte niż tysiąc słów

* Można z humorem i bez spiny? Można. Brawo. A gimbusy w komentarzach silą się na dowcip, jak zwykle.
Odpowiedz
#2
(03-18-2017, 08:12 PM)Seba napisał(a): Musiała być mocna stłuczka, bo po zdarzeniu jedno okno przemieściło się do Leona

Sygnalizacja też coś wadliwa na ostatnim obrazku jakby słabiej świeciła bo ma mniej promieni Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości