OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Kupiłem sobie myszkę w euro rtv agd ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 1.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Big Grin 
Kupiłem sobie dziś myszkę Trust Xani bluetooth, żeby pozbyć się wszelkich "przejściówek i kabelków"  Big Grin 
Co takiego niezwykłego w tej historii było? Mysli  a no to że kupiłem ją nie gdzie indziej jak w euro rtv agd. 

No i co w tym dziwnego? Zaskoczony A no to że panienka w tym sklepiku tak mi zawróciła w głowie Lenny Face  że nie zauważyłem że opakowanie było już otwierane Aaa zauważyłem to dopiero w domu, było zaklejone plaJstrem, od razu przystąpiłem do testów (z gotowością do jazdy z powrotem do sklepu Dodgy  ), w komplecie była nieotwierana bateryjka Mysli  ale sam wygląd myszki i działanie bez zarzutu Zaskoczony dziwne nie?

Co było powodem zaklejenia opakowania? Icon_rolleyes  może zwrot z reklamacji? Oczy2  Ktoś może po prostu nie umiał jej sparować z urządzeniem? Tongue 

Być może, ponieważ w każdym sprzęcie robi się to inaczej  1CRAZY.GIF tutaj należało przycisnąć i trzymać przez 6 sekund prawy klawisz myszy + przycisk rolki - pewnie ktoś w ogóle o tym nie wiedział Zaskoczony  bo nawet nie wiedział gdzie znajduje się instrukcja obsługi, też nie była w ogóle otwierana.  Icon_lol

Moja rada dla przyszłych klientów euro rtv agd, uczcie się bo wiecznie żył nie będę  Lenny Face trzeba was uczyć podstaw  Tongue  bo potem zwracacie dobry sprzęt do sklepu PROSZE.JPG  a ja muszę go kupować jako używany na promocji.   Lenny Face

Fotki mojej myszki, teraz mogę ją podłączać do tabletu lark i smartfona bez kabelków i przejściówek Big Grin

[Obrazek: mysz1.jpg]

Instrukcja obsługi, nierozpakowana  Lenny Face

[Obrazek: mysz2.jpg]

Myszka jest zasilana na 1 paluszek AA (duży paluch Lenny Face  )
[Obrazek: mysz3.jpg]
Odpowiedz
Mam podobną,Tylko gamingową,z tym samym kolorem ale bezprzewodowość to radiem Smile
Odpowiedz
(07-01-2017, 11:53 AM)Fenek Malinowsky napisał(a): bezprzewodowość to radiem Smile

blutufem lepsiejsza  Lenny Face  moja działa do dzisiaj na 1 i tej samej bateryjce, czyli duża wydajność  Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości