OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Nie rób za darmowego informatyka ... ani za elektronika

Ocena wątku:
  • 27 głosów - średnia: 2.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Big Grin 
Racja  Big Grin Za dziękuję kowal konia nie okuje  Lenny Face Więc płacić mi tu hajsik za porady  Kasa
podaje konto bankowe:

0-700 700 700  10 zł za minute połączenia   Oczy2  Zaskoczony Lenny Face

Odpowiedz
paczaj bo ja zaraz zamiast udzielac odpowiedzi to bede prosil najpierw o wplate na moje konto bankowe Lenny Face
Odpowiedz
(07-11-2017, 10:01 AM)adamos9898 napisał(a): paczaj bo ja zaraz zamiast udzielac odpowiedzi to bede prosil najpierw o wplate na moje konto bankowe Lenny Face

Kochajmy się jak bracia ale rozliczajmy się jak .... ?    Lenny Face 
Dobrze że chociaż zarejestrowanie się na forum jest jeszcze darmowe:
http://elektrodynka.tk/thread-275.html
Big Grin

Elektrodynka, wyjątkowe forum dyskusyjne gdzie za odpowiedzi dostaniesz przelew na konto bankowe 0,01 $ za post z czego 22% to VAT i składki zdrowotne   Zaskoczony
Odpowiedz
(07-11-2017, 10:05 AM)Seba napisał(a):  22% to VAT i składki zdrowotne   Zaskoczony

Jesteś VAT'owski malwersant od kiedy składka zdrowotna mieści się w stawce VAT?  Lenny Face
Odpowiedz
(07-11-2017, 02:22 PM)Gość napisał(a):
(07-11-2017, 10:05 AM)Seba napisał(a):  22% to VAT i składki zdrowotne   Zaskoczony

Jesteś VAT'owski malwersant  Lenny Face

O matko i córko, czyli mam już szykować najlepszego adwokata w tym kraju od takich spraw?  Lenny Face

.jpg   pobrane.jpg (Rozmiar: 5.47 KB / Pobrań: 56)
Odpowiedz
(07-11-2017, 04:35 PM)Seba napisał(a): O matko i córko, czyli mam już szykować najlepszego adwokata w tym kraju od takich spraw?  Lenny Face

Szukaj raczej "bezstronnego" sędziego w takich sprawach

lub adwokata POpaprańców  Lenny Face

Odpowiedz
(07-02-2017, 11:51 AM)Seba napisał(a): Za dziękuję kowal konia nie okuje  Lenny Face Więc płacić mi tu hajsik za porady  Kasa 
Prawda ludzie nie rozumieją że problemy z komputerami i tabletami to często złożony problem i nie ma jednej przyczyny ale ludzie by chcieli żeby im naprawić za darmo i jeszcze na odległość tak jakby lekarz mógł leczyć pacjenta przez internet  Icon_lol
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości