OGŁOSZENIE: witamy ponownie na forum www.elektrodynka.pl - Każdy na tym forum może pisać, także goście (bez logowania), jeśli jednak chcesz korzystać z dodatkowych opcji oraz przywilejów, załóż u nas konto.

Witaj! Logowanie Logowanie Rejestracja

Podwójna moralność youtube?

Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exclamation 
Aaa 

Jak wiecie moja bardzo dobra znajoma Eluśka Zakręcona dostała karę od youtube za to że nakręciła recenzję filmu, raczej  za trailer w którym były jakieś tam nieodpowiednie sceny zbyt brutalne Oczy2   ale dlaczego ten sam trailer może być normalnie wyświetlany jako oddzielny filmik na youtube (Ela dostałą blokadę nie na prawa autorskie ale na złamanie wytycznych społeczności) Dlaczego miliony innych filmów bardzo kontrowersyjnych gdzie pokazuje się nawet drogowe wypadki, pełno  k r w i  i rozpadające się    z w ł o k i   w kawałkach mogą być normalnie pokazywane, dlaczego można pokazywać   r o z n e g l i ż o w a n e   kobiety w wielu różnych teledyskach muzycznych? Tego nie idzie już zrozumieć w świecie youtube'a gdzie jednym się pozwala na wszystko a innych od razu blokuje. Być może chodzi o kasę że większy może więcej, że wytwórnie filmowe czy muzyczne ... albo tacy youtuberzy jak    s e x m a s t e r k a    i jej podobni przynoszą ogromne zyski dla google i dlatego mogą więcej? Ten temat poruszyłem w kontekście tego co przydarzyło się bardzo znanemu youtuberowi z Ukrainy (rusek gadający po polsku) Zoomerowi, któremu również nałożono niedawno blokadę na główny kanał "To jest Droga" (obecnie kanał Zoomer) za to że w 2015 roku pokazał filmik z dupą ... manekina.  Lenny Face 

Bardzo dobrze o takiej podwójnej moralności youtube opowiada Zoomer, gdzie na youtube są tacy ludzie jak    s e x m a s t e r k a    i tysiące różnych innych klipów muzycznych, filmików dosłownie    p o r n o g r a f i c z n y c h    i jakoś nikt tego nie blokuje. ?

Polecam obejrzeć film na youtube pod tytułem "P o r n o   na  youtube" na kanale Opiekacz Zoomera ? 

W razie gdyby film zniknął z youtube, jest już wykonana kopia zapasowa dla potomnych  Zaskoczony

Niech się youtube nie krępuje swojej patologii  PROSZE.JPG Lenny Face

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości